Alışveriş Merkezi ve AVM İlaçlama

AVM günümüzde çocuk, genç, yetişkin, yaşlı demeden herkes tarafından düzenli olarak ziyaret edilen mekanlardan biri haline geldi. Toplumda bu kadar popülariteye sahip mekanların maalesef ki tek ziyaretçileri biz insanlar olmayabiliyoruz. Ailemizle veya arkadaşlarımızla saatlerce vakit geçirdiğimiz bu ortamda zaman zaman sağlığa zararlı haşereler de bulunabilmektedir.

AVM ilaçlama hizmetimiz büyük şehirlerde 7/24 devam ediyor. Alışveriş merkezi ilaçlama için bizi hemen arayın! Bim Profesyonel Böcek İlaçlama Şirketi olarak,böcekler tarafından istilaya uğrayan alışveriş merkezi gibi ortamları kaliteli ve güvenli zaman geçirebileceğiniz yerler haline getirmek bizim işimiz! AVM’ler içerisinde eğlence alanları, hizmet alanları, yiyecek-içecek alanları gibi birçok birimi barındırmaktadır. Haşere ve zararlılar, günlük hayatta karşılaştığımız sorunlardan biri olarak AVM içerisindeki bu alanlarda sıkça rastlanabilmektedir. Haliyle bu durum AVM çalışanlarına ve ziyaretçilere karşı tehdit oluşturabilecek bir duruma dönüşebilmektedir. İstanbul, İzmir, Kocaeli gibi büyük kentlerde bulunan

AVM sayısı da orantılı olarak daha fazla görülmekte ve bu ortamları haşere tehdidine açık hale getirmektedir. Bu durum çalışanların ve ziyaretçilerin sağlığı açısından birçok probleme yol açacağı gibi garantili AVM’nin ilaçlama güvenilirliğini ve kalitesini de olumsuz yönde etkileyebilmektedir.