Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketi olarak profesyonel hizmet vermekte olan firmamız Sağlık Bakanlığına bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumunca onaylı ve tavsiye edilen insektisitlerle başarılı bir şekilde mücadele gerçekleştirmektedir.Istanbulda halk ve çevre sağlığını tehdit eden tüm haşere ve böceklere karşı ürünlerle çözüm sağlamaktadır.

Şirketimiz kadrosu alanında tamamen uzmanlaşmış bireylerden olusmaktadir..ziraat,gıda ve çevre alanlarında eğitim görmüş mühendis ve teknikerlerle kurulmuş olan kadromuzla İstanbul’un her semtine 7/24 garantili böcek ilaçlama  bir hizmet sunmaktayız. Ücretsiz keşif programımız tamamen doğru ve kesin sonuç saglamaktayiz.

Müşteri memnuniyeti bizim en temel prensibimizdir.. İstanbul Böcek ilaçlama firmaları olarak İstanbul’un 39 ilçesine ve tüm mahallelelerine 7/24 hergün 2 saat içerisinde ziraat mühendislerimiz ve uzman kadromuzla ilaçlama hizmetini ayağınıza getirmekteyiz. Haşere ilaçlama , kemirgen ilaçlama gibi problemleriniz hayat devam ettiği müddetçe karşılaşacağımız bir problemdir. Bu problemi yaşam alanlarımızdan uzak tutmak firmamızın üzerine alınmış olduğu bu sorunu en temiz ve ivedi bir şekilde sonuçlandırmaktadır. İstanbul bölgesinde türlü türlü böcek problemleri görülmektedir.

Kalıcı ve garantili çözümleri ise sürekli analiz yapıp kendini geliştirmek üzere yapılan çalışmalarımız ile hizmet vermekten ve personellerimize her türlü maddi olanağı sağlayarak siz müşterilerimizin kaliteli hizmeti güvence ile iletmekteyiz. Peki İstanbul ilinde yaşayan halkımızın ilaçlama yaptırmadan önce nelere dikkat etmesi gerekmektedir.

Sağlık bakanlığı onaylı olan firmalar tercih edilmeli. Ziraat mühendisleri tarafından kurulu bir ekip çalışması olduğundan emin olunmalı. Kullanılan Biyosidal ürünlerin bakanlık tarafından onaylı ve kaliteli ürünler kullanıldığından mutlaka emin olunmalıdır. İstanbul ve ilçeleri nufüs bakımından oldukça kalabalık olması yaşam alanlarının birbirine bitişik olması gibi etkenlerden dolayı aşırı bir şekilde ilaçlama ihtiyacı duyan illerimizden olup nem ve rutubet sorunlarınıda eklediğimiz zaman bu gibi yöntemlere mutlaka baş vurulması gerektiğini doğrulamaktadır. Böcek ilaçlama ,haşere ilaçlama , kemirgen ilaçlama gibi sık karşılaşır bir durumda oluşuda ilaçlama firmalarının varlığının ne denli önemli bir unsur oluşunu göz arı etmemeliyiz.Biz ilaçlama uygulamalarını büyük titizlikle gerçekleştirip sizlere sağlıklı, haşeresiz bir ortam vaad ediyoruz. Herşeyden önce siz kıymetli müşterilerimizin güvenliğini ilke edinmiş bulunmaktayız.