Jel İlaçlama

1996’lı yılların sonunda ortaya çıkan bu uygulama sayesinde teknolojik aletlerle, tamamen kokusuz ve sağlıklı bir ilaçlama yöntemleri kazanmış olduk. İlacın insanlara nüfuz etmesiengellenirken, uzun süre istenilen bölgede kalması sağlanıyor ve uzun vadede haşere sorunu kökten çözülmüş oluyor. Son teknoloji Jel İlaçlama sayesinde kökleri kazınıyor.

Amacımız sizi tüm kemirgen ve minik ama bir o kadar da zararlı haşerelerden tamamı ile kurtarmaktır. Bu konuda çok titiz ve dikkatli şekilde ilaçlama yapıyoruz. Haşerelerin evlerinize ne kadar çok zarar verdiğini ve ne kadar ilaçlasanıza her defasında yeniden türediğini biliyoruz. Bu durum zaman aldıkça insanın canını çok sıkıyor. Hatta haşerelerin getirdiği hastalıklar yüzünden, çok sorunlar yaşanıyor. Bunun yanında, sürekli ilaçlama yaparak, harcanan ekstra paralarda var.

Şimdi tüm bu stresli ve meşakkatli sorunu sizden alıyor, Jel İlaçlama yaparak, sizi tamamen rahatlatıyoruz. Sizin için, kısa sürede, sağlıklı ve güvenli bir ortam hazırlıyoruz. Verdiğimiz ilaçlama hizmeti, kısa sürede sizi tüm haşerelerden kurtarıyor ve veda ettiriyor.

Yaptığımız Jel İlaçlama, sadece haşerelerin duyabileceği bir koku yayar. Evin en kuytu köşeleri, küçük delik, yarık gibi yerlere, yani insan elinin değmeyeceği yerlere sürüyoruz. Yani tamamen tehlikesiz ve kokusuzdur.Herhangi bir ön hazırlık yada evinizi boşaltma gerekmeden, ilaçlama işlemini yapıyoruz.

Sizde haşerelere, sonsuza dek, kesin olarak veda ediyorsunuz. Sizler haşerelerden kurtulduğunuz için, bizde size bu mutluluğu ve sağlıklı alanda yaşattığımız için çok mutlu oluyoruz.