Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama popülasyonu en yoğun haşere gruplarındandır. Kalorifer böcekleri bir gecede 300’den fazla yumurta bırakarak üremeye devam ederler. Bu böcekler evlerinize alışveriş yoluyla dahi gelebilirler. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır. Kalorifer böcekleri sıcak ve nemli ortamlardan hoşlandığından dolayı mutfak bölümünde daha sık görünürler ve evinizdeki elektronik eşyalarınızın bozulmasına sebep olabilirler.

Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır konusunda; (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ketle, çay makinesi, kombi, buzdolabı, fırın) uzmanlarımızın en sık karşılaştığımız sorulardan biriside; Hamam böceği ilaçlama karşısında ne yapmalıyım? Bu haşere türüne jel uygulama ile müdahale etmekteyiz. Kalorifer böcekleri çok hızlı üreyen bir haşere türü olduğu için sıvı uygulama çok kesin sonuçlar vermemektedir.

Jel uygulama noktalama şeklinde uygulanarak yapıldığı için uzun süreli etki sağlamakta böcekleri jel uygulama yapılan bölgelerden geçerek ilaç ile etkileşime geçerler veya ilaçları yerler yani yuvalarına giderek ölürler ve yuva içerisindeki diğer haşerelerde ölü olanlarla beslenerek ilaçtan etkilenmiş olur ve ölürler.

Sizler jel ilaçlama uygulama sonrası kesinlikle evinizde dolaşan haşereleri öldürmenizi önermiyoruz sizin öldürdüğünüz bir haşere döngünün durmasına sebep olabileceği için böceklerin görülse dahi müdahale edilmesini önermemekteyiz. Evinize kötü kokular yayan hastalık bulaştıran canlılarla yaşamak istemediğinize eminim kalorifer ya da halk arasındaki ismiyle hamam böcekleri birçok hastalığa sebep olmaktadır. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır makalemize devam ediyoruz. Kalorifer böceği neden olduğu hastalıklar