Kokulu İlaçlama

Haşereler birçok insanın özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olmuştur. Bu canlılardan kurtulmanın birçok yolu vardır. Kendi yöntemlerinizi denememelisiniz. Çünkü bu canlıların larvaları sizin göremeyeceğiniz kadar küçüktür ve yuva yaptığı yerleri tespit etmeniz kendi imkânlarınızla çok zor bir durumdur.

Haşerelerin yoğun bir şekilde görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlamaişleminin yapılması çözüme daha hızlı gidilmesine olanak sağlayacaktır. Bizler bu haşerelerden sonsuza dek kurtulmanız için bu işlemi sizlere yapmaktayız. Firmamız bu sektörde 15 yıllık tecrübesi ile öncüdür. Kokulu ilaçlama likit bir şekilde püskürtme yöntemi ile uygulanan bir yöntemlerdendir.

Örnek vermek gerekirse, hamam böcekleri kapsüller halinde yumurtlayan canlılardır ve hemen herkes tarafından da bilinir ki bu böcekleri tamamen yok etmek oldukça zordur. Bu böceklerin her bir kapsülünde ortalama 35-40 adet yavru olabilmektedir. Bu sebeple haşereleri yoğun olduğu alanlarda etkili ilaçlamanın etkisi çok önemlidir.

Bizler kokulu ilaçlama sistemlerinde profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ilaçlama esnasında ilaçlama yapan kişilerin kesinlikle maske takması gerekmektedir. İlaçlama bittikten birkaç saat sonra mekânınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Bu kokulu ilaçların oldukça keskin bir kokusu vardır.

Güçlü yapısından dolayı her tür haşere için rahatlıkla kullanılabilir. Kokusuz ilaçlar ile ölmesi zor olan böcek türleri bu ilaçlama yöntemi ile çok daha etkili bir şekilde yok edilebilir. Kokulu ilaçlama yöntemi jel ve benzeri ilaçlar ile kokusuz ilaçların etki gösteremediği mekânlarda tercih edilebilir.