Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama tamamıyla insan sağlığına etkilemeyen ilaçlardan üretilir. Kokusuz ilaçlama herhangi bir hazırlık gerektirmez, ev ofis ya da işyerlerinizi kokusuz ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Üstelik evinizden ya da işyerinizden ayrılmanıza gerek kalmadan kokusuz ilaçlama yetkili ilaçlama firmaları tarafından yapıldığı takdirde özellikle toplu yaşanan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Kokusuz ilaçlamada ilaçlar su ile seyreltilir spreyleme yada sisleme yöntemi ile ilaçlama yapılır. İlaçlama sonrasında Evde açıkta bırakılan tabak çanaklar yıkanmalıdır. Kapalı yerlerdeki tabak vb hijyen gerektiren eşyaların yıkanması gerekmez. Ayrıntılı temizliğe gerek yoktur. Ancak ilaçlanan yüzeylerin temizlenmesi yeterlidir.

Kokusuz İlaçlama son derece faydalı bir çözüm öenrimizdir. Başarı oranı oldukça yüksektir. kokusuz ilaçlama eski usul kokulu ilaçlamanın yerine geliştirilmiş bir pest kontrol servisidir.

Kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. ev kafe, işyeri mağaza, daire vb tüm yaşam alanlarınızda kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulanabilmektedir. Manisa İlaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın hacmine ve metrekaresine göre değişiklik arz etmektedir.

Ayrıca ilaçlamanın sıklığı ve sözleşmenin süresi de Manisa ilaçlama fiyatlarını belirler. Kokusuz ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.