Kurumsal

BİM İLAÇLAMA HAKKINDA

Garantili Böcek İlaçlama Şirketi


Firmamız 15 yıldan fazla her gün daha kaliteli hizmet sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve garantili ilaçlama amaçlı faaliyet gösteren bir işletmedir. İstanbul’un her noktasına aynı memnuniyeti taşıyan firmamız haşere türleri konusunda üst derece eğitimli ekiplerden kurulmuştur. Bu amaçla bünyesinde barındırdığı ziraat mühendisleri ve ziraat teknikerleri ile kişi sağlığını korurken haşere mücadelesinde en maksimum noktaya ulaşma hedefi ile yola çıkmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirtilen standartlara uygun ilaçlama teknikleri ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ekipman ile ilaçları sayesinde birey sağlığını korumakta ancak zararlılardan köklü kurtuluş sağlamaktadır.Firmamız kullandığı donanımları ile böcekleri yuvalarında imha ederken çevrede bulunan diğer canlıların da zarar görmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Günün her saatinde faaliyet gösteren bir böcek ilaçlama firması olarak sizlerin çalışma şartlarınıza veya ev koşullarınıza bağlı olarak talep ettiğiniz saatlerde ilaçlama yapmakta, bu sayede de ticari faaliyetinizin en az etkilenmesini sağlamaktayız. Cazip fiyat teklifleri ve ödeme seçenekleri ile mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışan işletmemizden destek almak için ise günün her saati aramanız yeterli olacaktır.

Firmamız genel olarak tecrübeli ve profesyonel ekiplerden kurulmuştur. Tüm yasal zorunlulukları süresinden önce yerine getirerek bilinen müeyyidelere maruz kalmamış ve kalmayacaktır. Haşerelerle mücadele konusunda devamlı eğitimler düzenleyerek günün koşullarına ve farklılaşan haşere türlerine göre tüm önlemleri almaktadır. Teknolojik ekipmanları yardımıyla zararlıların olası yaşam alanları yok edilmekte ve uzun süreli çözümler üretilmektedir.

Böylece de periyodik uygulamalar ile daimi korunmalar sağlanmaktadır. Her türlü zararlı konusunda geniş bilgiye sahip olan firmamız personeli yerinde kontroller ve görülen ya da muhtemel zararlıları göz önüne alarak uygulamalar gerçekleştirmekte ve gözlemlenmemiş olan zararlılarında yok edilmesini sağlayarak ileriye yönelik ihtimalleri de ortadan kaldırmaktadır. Garantili ilaçlama sloganını profesyonel ekiplerine olan inancından alan firmamız her geçen yıl daha fazla bireye memnuniyet sağlayarak daima büyüme yolunda ilerlemektedir. Deniz böcek ilaçlama servisi olarak kaliteli hizmet anlayışını garantili ve uygun fiyatlar ile yaparak müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam etmekteyiz.


Fiyat Teklifi Alın
Teklif Formu