Mağaza İlaçlama

İstanbul iline bağlı tüm ilçelerde profesyonel mağaza ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarındaki böcekler, çalışanların sağlığını etkiler ve ortamda hastalıkların oluşmasına neden olabilmektedir. Böcekler, insanlar arası hastalık taşırlar ve kalabalık alanlarda hastalıklar daha çabuk hızla yayılırlar.

Garantili mağaza ilaçlama, olarak bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile, çalışma alanlarınız böceklerden ve kemirgenlerden temizliyoruz. Mağazalarınızda sık karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerini şöyle sıralayabiliriz; pire, tahta kurusu, kene, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, hamam böceği, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, halı böceği, kırk ayak, fındık faresi, lağım faresi.

Profesyonel şirketimizin uyguladığı, böcek ve kemirgenlere karşı, kokusuz sıvı ilaçlama ve tablet ilaçlama yöntemleri ile, işe ara vermenize gerek kalmadan, siz alanı terk etmeden uygulama yapabilmekteyiz. Eğer gerekli ise ve böceklerin çok yoğunsa kokulu sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulama da yapmaktayız. İşinde uzman ekiplerimiz gerekli gördüğü takdirde jel ilaçlama uygulaması da bu garantili ilaçlama yöntemlerine ilave olarak yapılabilmektedir.