Pastane ve Fırın İlaçlama

Fare ve böcekler özelikle fırın ve pastane cafe gibi nemli sıcak ortamlarda olmayı çok severler ayrıca bu alanlarda yiyecek çeşitliliği de oldukça fazla olduğunda en çok tercih edilen alanlardır. Pastane gibi üretim yapılan alanlarda sürekli yani periyodik ilaçlama önerilmektedir.

Sebebi üretim yapılan alanlara fazla mal girişi olmasıdır. Alınan yumurta susam un çeşitli yeşilliklerle birlikte gelen böcekler bu alanlara kolaylıkla nüfus eder ve varlıklarını sürdürürler. Bulundukları nemli ortam çok daha hızlı çoğalmalarını sağlar. Pastaneler cafeler fırınlarda sağlık açısından bir çok hastalığa sebep olabilen hamam böceği ve çeşitleri, gümüşcül, kara böcek bulunur.

Fare de pastanelerde sıklıkla görülür. Pastane ilaçlamalarında kokusuz sıvı ilaç ve yemleme yapılan jel ilaç kullanılır. Pastane cafe ilaçlamaları hem müşteri hem de çalışan sağlığını riske sokar. Hamam böceği bulunan bir pastanede çalışan kişilerin evlerinde hamam böceği bulunma olasılığı yüksektir. Kıyafet değişimi sırasında bir böcek kolaylıkla eve taşınıp orada da üreyebilir.

Profesyonel kaliteli ilaçları alanında uzman personeli ile İstanbul’un neresinde olursa olsun her zaman siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bilinçsizce veya tecrübesiz yetkisiz firmalara yaptırılan ilaçlamalar sizlerin ve müşterilerin sağlığını tehdit ederek zehirlenmelere yol açabilir geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir. Kaliteden ve sağlığınızdan ödün vermeden her türlü haşere ve kemirgen sorununuzu çözmeyi siz müşterilerimize tahüt ederiz.